Pozisyon
Pozisyon

Çelkonsan, vizyonuna ulaşmak için motivasyonu yüksek ve yetkin çalışanlarını en önemli değeri olarak görmektedir.

Çelkonsan İnsan Kaynakları; iş sağlığı, güvenliği ve çevre bilinci ile hareket edebilecek, müşteri ve takım odaklı, sürekli gelişimi benimsemiş, şirket strateji ve değerleri ile uyumlu kariyer hedefleri olan, kaliteli yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, yaptığı işin sorumluluğunu alıp sahiplenecek adayları takım arkadaşı olarak kazanmayı hedeflemektedir.

İş süreçlerinde ileri üretim, mühendislik metotlarını ve teknolojik yöntemleri uygulayarak, çalışanlarına bireysel ve mesleki gelişim olanakları ile tatmin edici kariyer fırsatları sunan Çelkonsan’da; aidiyet duygusu, liderlik becerileri, etik değerlere bağlılık, yüksek motivasyon ve yüksek enerji seviyesi, kariyer yolculuğunda dikkate alınan önemli davranışsal özelliklerdir. Çelkonsan’da istihdam edilen çalışanlarına ihtiyaç duydukları yetkinliklerin ve becerilerin kazandırılması amacı ile sürekli eğitim olanağı sağlanmaktadır.

Çelkonsan’da katılımcı, paylaşımcı, şeffaf, iş süreçlerine değer katan, katkı ve performans odaklı bir kültürün oluşturulmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlamak amacı ile çalışanların önerilerine önem verilmekte, değer yaratan önerileri takdir edilmekte ve ödüllendirilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş